Exit

O nas

Doświadczenie i wiedza

Od 20 lat tworzymy strony firmowe, wykorzystujemy narzędzia internetowe i wspieramy przedsiębiorców w marketingu online.

Współpracujemy najczęściej z dystrybutorami i firmami produkcyjnymi sprzedającymi w modelu B2B. Wspieramy doradczo i technicznie realizację projektów prowadzonych przez zespoły marketingowe naszych klientów. Często pracujemy też z przedsiębiorcami, którzy nie posiadają działu marketingu i oczekują bezpośredniej pomocy w zakresie działań online.

Dbamy nie tylko o poprawne wdrożenie strony, ale przede wszystkim o skuteczne tego zaplanowanie tak, aby osiągnąć założony cel.

Chcemy, aby przedsiębiorca, który przyjdzie do nas po nową stronę firmową – wyszedł o krok dalej w określeniu strategii marketingowej, a z nowego lub odświeżonego wizerunku marki mógł czerpać inspirację do spójnej komunikacji, wyróżnienia się na tle konkurencji i pozyskiwania nowych, idealnych klientów.

Naszymi największymi wyzwaniami było prowadzenie międzynarodowego projektu dla 24 krajów, pracując dla Lady Gaga i Karla Lagerfelda. W polskich realiach pomogliśmy przekształcić marzenie w realny biznes, tworząc portal i aplikację dla lekarzy.

Zespół specjalistów

WEBEST to wspólne przedsięwzięcie Magdy i Danki. Ciężko jednak wszystko ogarnąć w dwie osoby, dlatego zapraszamy do współpracy specjalistów, którzy pomagają nam programować, dbać o bezpieczeństwo, projektować, testować, pisać teksty czy pozycjonować strony dla klientów. Nasz zespół w chwili obecnej składa się z 8 osób, a przeciętnie przy każdym projekcie pracują przynajmniej 4 osoby.

Współpraca, dopasowanie i terminowość

Projekt zaczynamy od warsztatu, aby doświadczenie przedsiębiorcy w branży, a nasze w internecie przekuć na stronę WWW budującą wizerunek i pomagającą pozyskać nowych klientów. Wdrażamy strony na systemie do zarządzania treścią WordPress oraz zapewniamy wsparcie w jej rozwoju, opiekę techniczną i doradztwo w marketingu online. Stawiamy na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji.
Mamy swoje przez lata wypracowane procedury, które uwzględniają potrzeby naszych klientów. Każdy wie co i kiedy ma robić, dzięki temu projekty kończą się w zaplanowanym terminie.

Skąd nazwa WEBEST?

czytamy: “webest”

WE do our BEST

Dokładamy wszelkich starań, aby to co klienci od nas otrzymują rzeczywiście miało sens, aby pomagało im się rozwijać i aby odczuwali, że zainwestowane pieniądze się zwracają.

WEB EST

Najlepiej wykorzystujemy rozwiązania webowe.

Magda Czekała

dbam o przepływ informacji w projektach

Magda Czekała - Agencja Marketingu Internetowego WEBEST

Zadania

  • badanie potrzeb,
  • obsługa klienta,
  • opieka powdrożeniowa,
  • zarządzanie projektami.

Z przyjemnością wysłuchuję w jakiej jesteś sytuacji i gdzie chcesz być, co chcesz ulepszyć i co osiągnąć w swoim biznesie. Zbieram informacje, które pomogą nam w stworzeniu dopasowanej dla Ciebie oferty, a potem zaplanowaniu i wdrożeniu strony oraz opiece.

Łączę klientów ze specjalistami, aby wspólnie wypracować efektywne i użyteczne rozwiązania. Organizuję, motywuję i ogarniam, aby klient czuł, że oddał sprawę w odpowiednie ręce, a te ręce wyrabiały się w terminie.

Zanim przekażę efekt naszej pracy do akceptacji upewniam się, że jest wykonana zgodnie z ustaleniami. Dążę do tego, by w trakcie oraz po zakończeniu projektu wszyscy byli zadowoleni.
Kocham crossfit i bieganie.

Bądźmy w kontakcie

Danka Stawarz

szukam rozwiązań, analizuję i projektuję

Danka Stawarz - Agencja Marketingu Internetowego WEBEST

Specjalizacje

  • inżynieria wymagań, analityka internetowa, biznesowa,
  • opracowanie architektury treści, strategii komunikacji,
  • SEO, dostępność, RODO
  • projektowanie i tworzenie stron,
  • automatyzacje i usprawnienia,
  • planowanie marketingu internetowego.

Patrzę na biznes szeroko i głęboko i pomagam porządkować i układać: co potrzebujesz komunikować, co jest ważne dla Ciebie i Twoich klientów, jak prowadzić marketing. Wierzę, że najwartościowsze rozwiązania możemy wypracować tylko razem, rozwiązania, które zadziałają: w Twojej branży i w Twoim zespole.

Rozwijam pomysły i daję wartościowe cegiełki, które budują solidny fundament marki w internecie. Szukam możliwości optymalizacji, jak coś zrobić skuteczniej, prościej, kompletniej i piękniej.

Wyczerpuję i ładuję baterie przez aktywność sportową.

Obserwuj mnie na

Wywiad z Danką i Magdą

w ramach projektu “Postaw na przedsiębiorczość”

Jest między innymi o locie w kosmos, o dreszczyku emocji przed wysłaniem projektu do Lady Gaga i o zachwycie nad aparatem cyfrowym 320 pikseli.

Close
Go top