Exit

O nas

Doświadczenie i wiedza

Od ponad 20 lat tworzymyopiekujemy się stronami firmowymi.

Dla kogo tworzymy strony firmowe?

Najczęściej dla usługodawców, dystrybutorów i firm produkcyjnych sprzedających w modelu B2B. Wspieramy doradczo i technicznie realizację projektów prowadzonych przez zespoły marketingowe naszych klientów. Często pracujemy też z przedsiębiorcami, którzy nie posiadają działu marketingu i oczekują szerszej pomocy w zakresie działań online.

Jak wspieramy w sprzedaży?

Ustalamy potrzeby, porzadkujemy priorytety. Upewniamy się, że strona firmowa wpisuje się w strategię marketingową jako jej dobrze poukładany fundament. Dbamy o to, żeby nowa strona firmowa jasno komunikowała i prowadziła użytkowników do realizacji założonych celów. Z nowym lub odświeżonym wizerunkiem firma rozwija się dzięki jasnej i spójnej komunikacji, wyróżnieniu się na tle konkurencji i pozyskiwaniu idealnych klientów. Czasem dawka inspiracji jest tak duża, że biznes wskakuje na zupełnie nowe tory.

Również podczas stałej opieki abonamentowej nad stronami na Wordpress nie ograniczamy się do spraw technicznych, ale dopasowujemy zakres wsparcia tak, aby rozwijać strony firmowe razem z biznesem.

Śledzimy nowości w internecie, marketingu i prawie. Z nich opracowujemy użyteczne wskazówki dotyczące pozycjonowania, użyteczności, skuteczności w pozyskiwaniu nowych klientów, unowocześniania i utrzymania w standardach. Skorzystaj z nich! Subskrybuj newsletter WEBEST i śledź nas na Facebooku.

Największe wyzwanie?

Poprowadzenie międzynarodowego projektu dla 24 krajów, pracując dla Lady GagaKarla Lagerfelda. W polskich realiach pomogliśmy przekształcić marzenie w realny biznes, tworząc portal i aplikacje dla lekarzy.

Zespół specjalistów

Magda Czekała, właścicielka WEBEST

Magda Czekała

właścicielka

dbam o przepływ informacji w projektach

Zadania:

 • badanie potrzeb,
 • obsługa klienta,
 • opieka powdrożeniowa,
 • zarządzanie projektami.

Z przyjemnością wysłuchuję w jakiej jesteś sytuacji i gdzie chcesz być, co chcesz ulepszyć i co osiągnąć w swoim biznesie. Zbieram informacje, które pomogą nam w stworzeniu dopasowanej dla Ciebie oferty, a potem zaplanowaniu i wdrożeniu strony oraz opiece.

Łączę klientów ze specjalistami, aby wspólnie wypracować efektywne i użyteczne rozwiązania. Organizuję, motywuję i ogarniam, aby klient czuł, że oddał sprawę w odpowiednie ręce, a te ręce wyrabiały się w terminie.

Zanim przekażę efekt naszej pracy do akceptacji upewniam się, że jest wykonana zgodnie z ustaleniami. Dążę do tego, by w trakcie oraz po zakończeniu projektu wszyscy byli zadowoleni.

Bądźmy w kontakcie:)

Danka Stawarz, właścicielka WEBEST

Danka Stawarz

właścicielka

szukam rozwiązań, analizuję i projektuję

Specjalizacje:

Patrzę na biznes szeroko i głęboko i pomagam porządkować i układać: co potrzebujesz komunikować, co jest ważne dla Ciebie i Twoich klientów, jak prowadzić marketing. Wierzę, że najwartościowsze rozwiązania możemy wypracować tylko razem, rozwiązania, które zadziałają: w Twojej branży i w Twoim zespole.

Rozwijam pomysły i dodaję wartościowe cegiełki, które budują solidny fundament marki w internecie. Szukam możliwości optymalizacji, jak coś zrobić skuteczniej, prościej, kompletniej i piękniej.

Wyczerpuję i ładuję baterie przez aktywność sportową.

Obserwuj mnie:)

WEBEST to wspólne przedsięwzięcie

Zapraszamy do współpracy specjalistów, którzy pomagają nam programować, dbać o bezpieczeństwo, projektować, testować, pisać teksty czy pozycjonować strony dla klientów.
Nasz zespół w chwili obecnej składa się z 8 osób. Zwykle w projekcie pracuje przynajmniej 4 fachowców.

 • WEBEST na Wordcampie - konferencji dla korzystających i wspierających Wordpress
  Inspirujemy się, szkolimy, zdobywamy nowe kontakty na wydarzeniach branżowych
 • WEBESTowe spotkanie - omawiamy kwestie zabezpieczeń
  Pracujemy nad dostosowaniem oferty do potrzeb naszych klientów, usprawniamy procedury
 • WEBEST na targach - promujemy swoją aplikację konkursową
  Pojawiamy się na targach.

Nasze wartości

Indywidualne podejście. Partnerstwo na lata. Rzetelność.

Przy tworzeniu strony nie będziesz sam. Pracujemy warsztatowo: pomagamy podjąć decyzje biznesowe i wyręczamy w podejmowaniu decyzji technicznych, tak abyś miał stronę firmową, z której jesteś dumny i zawsze możesz do niej odesłać klientów z pewnością, że skutecznie wesprze Twój biznes w sprzedaży i obsłudze klientów.

Wdrażamy strony na WordPress oraz zapewniamy wsparcie w jej rozwoju i stałą opiekę zespołu specjalistów, abyś miał spokojną głowę i poczucie bezpieczeństwa, że strona działa, a w razie potrzeby zapewnione szybkie wsparcie.

Mamy swoje przez lata optymalizowane procedury, uwzględniające potrzeby naszych klientów. Każdy wie co i kiedy ma robić, dzięki temu projekty realizujemy w zaplanowanym terminie.
Zdobywamy wciąż nowe kompetencje. Śledzimy, wprowadzamy i edukujemy o zmianach w standardach i trendach.

 • Warsztaty przy projektowaniu strony firmowej producenta i dystrybutora mebli
  Spotykamy się z klientami na warsztacie
 • Warsztaty przy projektowaniu strony firmowej z ogłoszeniami
  Ustalamy cele, wymagania i planujemy co i jak zaprezentować na stronie firmowej
 • Warsztaty przy projektowaniu strony firmowej dla firmy produkcyjnej
  W warsztacie uczestniczą osoby zarządzające oraz odpowiadające za marketing i sprzedaż

Co się kryje w nazwie?

(my czytamy po polsku: “webest”)

WE do our BEST

Dokładamy wszelkich starań, aby to co klienci od nas otrzymują rzeczywiście miało sens, aby pomagało im się rozwijać i aby odczuwali, że zainwestowane pieniądze się zwracają.

WEB EST

WEBowe narzędzia, marketing internetowy i praca zdalna to nasz chleb powszedni.

Wywiad

w ramach projektu “Postaw na przedsiębiorczość”

Rozmawiamy między innymi o locie w kosmos, o dreszczyku emocji przed wysłaniem projektu do Lady Gaga i o zachwycie nad aparatem cyfrowym 320 pikseli.

Close
Go top